Willkommen

Chata U Skota

Hrabětice
9 Zimmer, 36 Gäste
Selbstverpflegung

Unterkunft im Herzen des Isergebirges

Herzlich willkommen in der Chata U Skota in Hrabětice. Unsere Familienpension befindet sich im Herzen des Isergebirges, nur 400 m vom Skilift Loučky in Severák entfernt. Sie liegt in einer schönen, ruhigen Umgebung und ist ideal für einen erholsamen Familienurlaub.

Wir lieben das Isergebirge. Wir haben unsere eigenen Kinder in unserem Wochenendhaus gegenüber der Pension großgezogen und freuen uns nun darauf, Gäste in der Chata u Skota begrüßen zu dürfen.

Eva und Fraser Litster

Doppel-/Zweibettzimmer

Es gibt zwei Doppelzimmer und 1 Zweibettzimmer.

4-Bettzimmer

Es gibt fünf 4-Bettzimmer, jedes mit einem Doppelbett und einem Etagenbett.

8-Bettzimmer

Es gibt ein 8-Bettzimmer mit 2 Doppelbetten und 2 Etagenbetten.

Petra D.
Petra D.
8. February, 2024
Vše skvělé
Martin Tichý
Martin Tichý
14. January, 2024
Moc děkujeme Evě a Fraserovi za skvělý víkend u nich na chatě u Skota 👏👏👏 tři-denní soustředění ve 30 lidech na běžkách byla senzace. Čisto, klid, teplo, kuchyně, desítky deskových her, interiér velmi vkusný, super myčka, nic nebyl problém, majitelé a správkyně byli neustále k dispozici, těšíme se na další pobyt. Doporučuji pro sportovní kluby i rodiny.
Jana Sysova
Jana Sysova
15. October, 2023
V chatě u Skota jsme se širokou rodinou oslavili dědovy 97. narozeniny. Bylo nás 30. Nakonec jsme si pronajali celý penzion na celý víkend, protože počet lidí se stále trochu měnil. Byl to skvělý nápad. Pobyt vyšel levněji a mít celý penzion pro sebe byla velká výhoda. Mohli jsme volně přesouvat příbuzné podle toho jak přijížděli a odjížděli a ubytovat i tři psy. Oceňuji, že majitele neměli se psy žádný problém. Naopak byli velmi vstřícní, milí a ochotní nejen ke psům. Na všem jsme se s nimi domluvili a nic nebyl problém. Jeli jsme s celou společností na slavnostní oběd, ale jinak jsme si všechno jídlo a pití přivezli. Velmi jsme ocenili množství ledniček v kuchyni, tak jsme měli ledničku na dorty, na piva, na víno, na saláty …. V penzionu je opravdu veliká společenská místnost i s hracím koutkem pro děti. Ze společenské místnosti se dá vyjít ven, kde je skvěle fungující gril a několik možností posezení. Pozemek je stranou od silnice, tak děti ani psy nic nepřejede a dá se rovnou pokračovat k potůčku, do lesa… Zařízení penzionu je nové a pěkné. Pokoje jsou prostorné. Penzion nabízí 8 lůžkový pokoj, to jsme se trochu lekli, protože jsme si nedokázali představit, jak osm příbuzných bude bydlet v jedné místnosti, ale ve skutečnosti jsou to dva samostatné 4 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Takže shrnuji: pěkné ubytovaní, pěkné prostředí, pěkné okolí, praktická kuchyně, velká společenská místnost, uklizeno. Ale nejdůležitější a nejmilejší bylo chování majitelů. Moc děkujeme. Byla to dobrá volba!
Petr Zeman
Petr Zeman
15. October, 2023
Krásný koncept ubytování. Příjemní majitelé. Krásná poloha chaty.
Michael Bořuta
Michael Bořuta
1. October, 2023
Krásně zrekonstruovaná chata v srdci Jizerských hor. Moc milí majitelé. Rádi se vrátíme!
Jakub
Jakub
26. September, 2023
Krásně zrekonstruovaná chata s kuchyní, grilem, ohništěm a dalším k plnému využití. Psi vítáni za drobný poplatek. Majitelé velmi milí a přátelští.
Jens
Jens
24. September, 2023
Sehr nette Gastgeber, sehr sauber, tolles Konzept!!!
Tim Conlon
Tim Conlon
17. September, 2023
Newly renovated comfortable rooms, excellent location for hiking, cycling or skiing, outstanding hospitality by our hosts Eva and Frazier. Add in some perfect mid-September sunny weather and this is the perfect weekend getaway. Highly recommended!
James Ward
James Ward
11. September, 2023
The owners are incredibly welcoming and helpful. They made our stay so comfortable and enjoyable. The hotel is located in a beautiful place and is very peaceful and quiet. Would highly reccomend!
Genießen Sie das Isergebirge

Jetzt buchen

Benutzen Sie das Online-Formular, um Ihr Zimmer in der Chata u Skota zu reservieren.